Hasta Yorumları

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Bir doktorumun tavsiyesi ile tanıştık Samet Hocamla. Tüp mide ameliyatı oldum. Eşlik eden tansiyon ve şeker sorunum vardı. Ameliyatım çok başarılı geçti, hastanede 5 gün kaldım. Bu süreçte tüm tahlillerim ve kontrollerim yapıldı. Hastane ekibi, hemşirelerim çok ilgili ve iyi davrandılar. Samet Hocam çok iyi bir hekim, espirili, işinde profesyonel ve çok yardımsever. Yaptığı açıklamalar ve hastasını rahatlatması çok memnun edici. Tüm ekip olarak muhteşemler. Daha sonra diyetisyene de yönlendirildim. Kontrollerim de iletişimimiz de devam ediyor. Her konuda kendilerini arayarak yardım talep edebiliyorum. 9 ayda 56kg verdim. Çok mutluyum. Bütün hayatım, nefes alışım, halsiziliklerim, özgüvenim, şeker ölçümlerim ve her şey değişiyor. İnsanın aynaya baktığında kendisinden mutlu olması gibisi yok. Psikolojik olarak çok iyiyim. Her şey için kendisine, hemşirelerine ve tüm ekibine çok teşekkür ediyorum.

A.

Nodüllerim vardı ve bu anlamda tedavi almak istedim. Ameliyattan çok korkuyordum ama Samet Bey ile konuşunca hemen karar verdim. Samet Bey’e ameliyat oldum. Ameliyat sonrası harika iki gün geçirdim. Kendisi ve tüm ekibi çok ilgiliydiler. Şu an çok iyiyim ve kontrollerim, ayda bir kere devam ediyor. İstediğim her an ulaşabiliyorum ve sorduğum her soruya cevap alabiliyorum. O benim canım doktorum ve onu çok seviyorum. Harika bir insan ve muhteşem bir doktor. Allah herkesin karşısına böyle bir insan ve böyle bir hekim çıkarsın.

G.

Bir doktor önerisi ile gittim Samet Bey’e. Ameliyat oldum ve çok güzel geçti. Kalın bağırsağımda tıkanma olmuştu ve bunu aldılar. Doktorumun ilgi ve alakasından çok memnunum. Yaklaşık 10 gün hastanede kaldım. Her gün geldi kontrolüm için, pazar günü dahi geldi. İnsanlığı, tecrübesi, açıklamaları ve öngörüleri ile çok iyi bir hekim. Şu an sağlık durumum çok iyi. Allah ondan razı olsun, başarılarının devamını dilerim. Samet Bey’den de ekibinden de çok memnunum.

B.

Gerçekten muhteşem bir doktor. 4 gün önce tüp mide ameliyatımı gerçekleştirdi. Tüm süreçte yanımdaydı ve o na çok güvendim. Bundan sonraki süreçtede inşallah beraberiz. Herşey için çok teşekkür ederim. Bu yorumumun üzerinden 3 ay geçti. Herşey çok güzel gidiyor. Ve en önemlisi Samet Hocam hep yanımızda. Güvenim sonsuz. Tekrar teşekkürler.

İ.

Genel cerahi uzmanı Samet Yardımcı hocamla iyiki tanışmisin iyiki sizi tanımışım beni tekrar hayata kavuşturdunuz yemek yiyemiyordum sesim kısık konuşamıyordum taki Samet hocamı tanıyana kadar beni 2 bir seçenek sunup beni tekrar ameliyat edip beni tekrar hayata döndürdü şimdi yiyebiliyorum konuşabiliyorum Samet yardımcı hocama sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum iyiki varsınız

İ.

Kilo problemim yüzünden yaşadığım sıkıntılar yüzünden internette araştırma yaparken Samet Bey’e ulaştım. Hemen Ön görüşme ayarladılar.Rahatsızlıklarımdan dolayı tüp mide ameliyatı olmam gerektiğini ve bu operasyonla alakalı her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı ve ogün ameliyat tarihini aldım. 14.11.2019 tarihinde ameliyata girdim taburcu olana kadar kendisi ve ekibinin ilgi ve alakası çok güzeldi. Hiç bir problem yaşamadım 3.5 ay gibi bir sürede 35 kg verdim ve vermeye devam edeceğim inşallah. Kendisini tanıdığım için, çok iyi bir doktor ile bu süreçte olduğum için mutluyum. Samet Bey’e ve ekibine her şey için çok teşekkür ederim. İyiki varsınız

M.K.

Yüksek kilodan kaynaklı rahatsızlıklarım vardı. İnternet üzerinden araştırmalarım sonucu Samet Bey’e ulaştım. Görüştük ve ameliyata karar verdik. 111 kilo ile ameliyat oldum ve şu an 61 kiloyum. Çok güzel bir süreçti. Doktor Bey her konuda yardımcı oldu ve bilgilendirdi. Söylediği her şeye de uyunca çok iyi bir süreç oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Artık daha enerjiğim, ağrılarım yok. Mutlu ve özgüvenliyim. Herkese de tavsiye ederim.

E.

Mide küçültme ameliyatı olmam gerekiyordu. Midemde sarkma vardı ve çok fazlaydı, artık rahme yapışmak üzereydi. Gastroenteroloji uzmanı da olduğu için Samet Bey’i tercih ettim. Ameliyat oldum ve çok başarılı geçti. 4 gün hastanede yattım ve düzenli olarak muayenem yapıldı. 3 ayda bir kontrollerim devam ediyor. Samet bey çok bilgili bir hekim. Bu konuda çok korkuyordum ama beni süreç boyunca çok rahatlattı. Açıklama yaparken kullandığı dil sade ve anlayabileceğimiz şekildeydi. Güleryüzü ve sıcakkanlı yaklaşımı için de ayrıca memnun kaldım. Şu an gayet iyiyim ve hiç sorunum yok.

B.

Aşırı kiloluydum ve kilo almaya devam ediyordum. Ameliyat olmak beni çok korkutuyordu. Tavsiye üzerine Samet Bey’e gittim, bende oluşturduğu güven ile iki gün içinde ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyatım çok başarılı geçti; ağrı ve sızı yaşamadım. Ameliyattan 5 saat sonra yürüyebiliyordum. 6 ayda 50 kilo verdim ve sonra koruma sürecim başladı. Samet Bey süreç boyunca aileden biri gibi ilgilendi benimle. Ben de vermiş olduğum kilolardan dolayı çok iyiyim. Doktorumla sürekli iletişim halindeyiz ve beni yönlendirebiliyor. Bu konuda ameliyat düşünenlere kesinlikle öneriyorum. Samet Hocaya teşekkürlerimi sunuyorum. Mutlaka deneyin, pişman olmayacaksınız.

F.

Kilo verme niyetim vardı. Kendisinden de mide botoksu işlemi konusunda yardım aldım. Kısa bir operasyon yapıldı ve kontrollerim de akabininde düzenli olarak yapıldı. Samet Bey’in pozitif ve gerçekçi yaklaşımından çok memnun kaldım. Beklentilerimiz konusunda açıklayıcı bilgiler verdi. 3 ayda 15kg verdim ve hedefime ulaştım. Çok memnunum ve herkese tavsiye etmek isterim.

G.

Mide ameliyatı için başvurdum Samet Bey’e. Araştırmalarım sonucu ulaştım kendisine. Görüşmemizde bana güven telkin etti ve ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyatımdan ve süreçten çok memnun kaldım. Psikolojik olarak çok rahattım ve doktorum çok güleryüzlüydü. Kendisi ve tüm ekibi süreç boyunca çok destek oldular ve ilgilendiler. 4 ayda 30 kg verdim. Bu süreç sonunda çok enerjik ve güzel hissediyorum. Çevremden aldığım güzel yorumlardan da çok memnunum. Soran herkese tavsiye ediyorum. Çok memnunum doktorumdan. İyi ki olmuşum bu ameliyatı ve keşke daha önce olsaydım diye düşünüyorum.

G.

Annem 135 kg olmuştu ve artık yürüyemez haldeydi. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım Samet Bey’e. Kendisiyle görüştük; ilk intiba, son intibadır derler ya, ilgisinden dolayı çok memnun kaldık. Ameliyat oldu annem ve yaklaşık 8 gün hastanede yattı. Kontrolleri düzenli olarak yapıldı ve bizzat hekimimiz ilgilendi. Annem 9 ayda 48 kilo verdi. Annem şu an çok iyi, rahatlıkla yürüyebiliyor. Kolestrol ve tansiyon sağlığı da dengelendi. Babam için de, annemle aynı dönemde; gastrit bypass ameliyatı olduk. Babam diyabet hastasıydı aynı zamanda. Babam da 32 kilo verdi bu sürede. Şekeri ve tansiyonu dengelendi ve ilaçlarını bıraktı. Samet Bey samimi ve çok insancıl bir hekim. Bir arkadaş ve bir akraba gibi egosuz bir yaklaşımı var. Her an ulaşabileceğimiz biri. Kendisinden çok memnunuz.

F.

Obezite şikayetim nedeni ile mide küçültme ameliyatı oldum Samet Bey’e. Çok korkuyordum ama ilk görüşmede Samet Bey bana güven verdi. Ameliyatım sıkıntısız ve sorunsuz geçti. 9 ayda 40 kilo verdim. Süreç boyunca hekimimin samimi, içten ve güven verici tavırları bana güç verdi. Şu an çok iyi hissediyorum. Yeniden doğmuş gibiyim ve yeni bir hayata başladım.

F.

Mide küçültme ameliyata oldum Samet Bey’e. Gayet iyi geçti ve sonuçları da gayet güzel oldu. Yaklaşık 5 ayda 65kg verdim. 10 ayda ise kilo vermem durdu ve ne alıyorum, ne veriyorum şimdi. Çok memnunum. Samet Bey samimi, güvenilir ve iyi bir hekim. Hastalarını takibi çok iyi; arayarak soruyor durumumuzu, bizim aramamızı beklemiyor. İşinin ehli ve içten biri. İnsana güven veren bir yapısı var. Ameliyat korkutucu bir olay ama sayesinde korkusuz bir süreç oldu. Hayatımda tanıdığım en mükemmel doktor. Mustafa Kemal Atatürk’ün “Beni Türk hekimlerine emanet edin!” cümlesindeki, o gerçek Türk hekimini yansıtan bir doktor Samet Bey, çok teşekkür ediyorum kendisine.

E.

Tüp mide ameliyatı için gittim Samet Bey’e. Obezite, karaciğer yağlanması ve tansiyon sıkıntım vardı. Ameliyatım çok iyi geçti, ağrı ve sızı çekmedim. Hiç sorun yaşamadım. Çok memnun kaldım. 1 yılda 40 kilo verdim ve doktorumun takibi de devam etti bu süreçte. Kontrollerim yapıldı ve çok memnun kaldım. Samet Bey’in tatmin edici açıklamaları ve verdiği güven çok önemliydi. Ameliyatım hakkında çok iyi bilgilendirdi. Şu an çok iyi hissediyorum. Çok memnunum, kolay hareket edebiliyorum artık ve eklem ağrılarım kalmadı. Daha sonra eşim de ameliyatı oldu ve beraberinde safra kesesi ameliyatı da oldu. Eşim de 1 yılda 35 kilo verdi. İyi ki olmuşuz bu ameliyatı, çok memnunuz ve Samet Bey’i herkese tavsiye ediyoruz.

A.

114 kiloydum ve nefes alamıyordum. Kısa bir araştırmadan sonra Samet Bey’e ulaştım. Ameliyat kararı aldım ve yaklaşık 1 yılda 46kg verdim. Zorlanmadığım bir süreç oldu ve oldukça rahat geçti. Başlangıçta 10 günlük püre yeme sürecim oldu ve beni zorlayan tek kısmı buydu. Samet Bey her soruma ayrıntılı cevap veren bir hekim; aklıma takılan her soruma cevap alabildim. İhtiyaç duyduğum her an ulaşabildim. Kontrollerim düzenli bir şekilde devam ediyor. Bu süreçte hayata tekrar döndüm. Yürümekte ve nefes almakta çok rahatım. Keyifle gezip, dolaşabiliyorum. Son 12 yılı sildim ve hayata yeniden başladım.

R.

Karaciğer hemanjiyomu rahatsızlığı ile gittim ve cerrahi operasyon oldum. İnternet araştırmalarım sonucu ulaştım Samet Bey’e. Yorucu bir süreçti ama operasyon sonrası çok rahatladım. Ameliyat öncesinde her konuda yeterli bilgi verdi ve operasyon ortak kararımızdı. Doktorum çok ilgili biri ve konuya hakim. Sonrasında kontrollerim de yapıldı. Kendisine teşekkür ediyorum. Benim için memnuniyetle biten bir süreç oldu.

U.

Obezite problemim vardı. Bir tavsiye üzerine Samet Bey’e geldim. Tüp mide ameliyatı oldum. Çok güzel bir süreç oldu, ameliyat olduğumu anlamadım bile. Samet Bey işinde çok iyi, hastasına verdiği güven çok memnun edici. 7 ay oldu ve bu sürede kontrollerim devam etti. Diyetisyen desteği de alıyorum tavsiyesi üzerine. 7 ayda 40 kg verdim. Çok iyiyim, mutlu ve sağlıklıyım. Eşlik eden pek çok rahatsızlığım da düzeldi. Sağlığıma kavuştum. Kesinlikle tasviye ediyorum.

D.

Tüp mide ameliyatı oldum. Süreç içerisinde doktorum çok iyi davrandı. Daha önce de takip ettiğim bir hekim olduğu için kendisini tercih ettim. Yaklaşık 3 ayda 15 kilo verdim. Güleryüzü beni çok motive etti. Espirileri, samimiyeti ve gülümsemesi ile endişe verici ameliyat sürecimi çok motive olmuş bir şekilde sonlandırdık. Kontrollerim devam ediyor. Her an ulaşabiliyorum ve sorularımı sorabiliyorum. Kendisine çok saygı duyuyorum ve başarılar diliyorum.

N.

Kolon ve mide rahatsızlığı ile başvurdum Samet Bey’e. Pek çok doktorun girişemeyeceği zor bir ameliyattı; gittiğim her doktor olumsuz sonuçları ve ihtimaller nedeni ile beni umutsuzluğa sürüklüyordu. Ameliyatım çok iyi geçti, hayatımı Samet Bey’e borçluyum. Sürekli kontrollerim yapılıyor ve çok ilgili bir hekim kendisi. Daha sonra gittiğim tetkik birimleri de ameliyatımın başarısı konusunda çok şaşırdılar.Samet Bey’in yaptığı teşhislerde, uyguladığı tedavilerde ve kullandığı ilaçlarda hiç yanlışlık olmadı. Çok doğru bir süreç oldu. Doktoruma her şeyden önce çok güveniyorum. Karizmatik ve özgüvenli bir hekim. İşini çok ciddiye alarak yapıyor, hastasını önemsiyor;dolayısıyla süreç hatasız ilerliyor. Olumlu yaklaşımı hastasını da etkiliyor. Doğru zamanda, doğru yerde ve doğru insana emanet edildiğinizi hissettiriyor.

D.

Rektum tümörü vardı eşimde. Doktorumuzun tavsiyesi ile Samet Bey’e ulaştık. İlgisi nedeni ile ameliyat olmaya krarar verdi eşim. Eşim iki ameliyat oldu ve çok iyi geçti. Kontrollerimiz ve takibimiz düzenli olarak devam ediyor. Samet Bey’in önerileri ve açıklamaları ile hayatımızı yaşamaya çalışıyoruz. Eşim çok daha iyi ve tedavimiz devam ediyor.

B.

Samet hocaya mide agrilarim yuzunden geldim. Ayni zamanda babamin ve teyzemin mide karaciger gibi tedavileri de Samet hoca tarafindan yapildi. Kendisi o kadar ilgili ve guler yuzlu ki kendinizi guvende hissediyorsunu. Bir doktor olarak elinden gelenin fazlasini yapiyor ve size hissettiriyor. Sizin gibi doktorlar oldugu icin cok sansliyiz.. teşekkürler.

E.

Samet hocayı annemler tarafından tanıdım tüp mide ameliyatı oldular sonrasında kendisi beni görünce kilo durumum tüp mide ye yetmeyince sana mide balonu takalım dedi bana olabileceği herşeyi anlattı en kötüsüne kadar benim içimi o kadar rahatlattı ve ben ertesi gün bu işlemi yapmak istedim ve yaptı 7 ayımda ideal kiloma girdim hocama ne kadar az Samet hocamın sayesinde ailemizde sağlıksız yemekleri unuturdu ne kadar teşekkür etsek az hocama iyi ki varsınız iyi ki tanımışımi

M.N.

Gerçekten muhteşem bir doktor. 4 gün önce tüp mide ameliyatımı gerçekleştirdi. Tüm süreçte yanımdaydı ve o na çok güvendim. Bundan sonraki süreçtede inşallah beraberiz. Herşey için çok teşekkür ederim.

H.A.

Samet beye 2017 yılında gastrit bypass operasyonu oldum ertesi gün tek başıma ayağa kalkıp yürüyebildim ilgisi alakası ve tecrübesiyle gerçekten harika bir doktor herşeyden önemlisi size olan yaklaşımı, insanlığı ve anlayışı çok iyi kendisine gözüm kapalı güveniyorum 🙂 iyi ki varsınız ve iyi ki yollarımız kesişmiş sevgiler….

H.E.

Samet hoca on numara bir hoca, iyi biri iyi bir doktor. Çok ilgilendi, mide küçültme ameliyatı oldum, arkadaşım da geldi oldu. İhtiyacı olan herkesi yönlendiriyorum.

R.T.

Hayatımda gördüğüm en ılgili ve en mükemmel doktor olabilirsiniz.Yanlış ameliyat sonucu gittim ve benimle ilgilendi bilgilendirdi ve ameliyat yaptı, gayet başarılı geçti 1 haftada iyilestim çok şükür, Rabbim hep sizinle olsun hocam inşallah suan bu durumdaysam sizin sayenizde boyleyim acilarim dindi ve hayata tekrar döndüm diyebilrim . Herkese öneriyorum gönül rahatlığıyla hocama güvenebilirsiniz

C.E.

Sekiz ay önce 142 kilo ile tüp mide ameliyatı oldum şu an 75 kiloyum ve ameliyat sonrası çok iyi ve sağlıklı bir şekilde hem iyileşme hemşerim kilo verme süreci yaşadım..Bu güne kadar tanıdığım en iyi hekim aynı zamanda çok iyi bir abi güzel bir dostsunuz sevgili Hocam.Çok kıymetli ekibinize ve size başarılar dilerim..

B.G.

Samet beye 2017 yılında gastrit bypass operasyonu oldum ertesi gün tek başıma ayağa kalkıp yürüyebildim ilgisi alakası ve tecrübesiyle gerçekten harika bir doktor herşeyden önemlisi size olan yaklaşımı, insanlığı ve anlayışı çok iyi kendisine gözüm kapalı güveniyorum 🙂 iyi ki varsınız ve iyi ki yollarımız kesişmiş sevgiler….

H.E.

Ben kendim de sağlıkçıyım, eski çalıştığım hastaneden tanıyordum. El becerisi ve yaptığı işleri görüp bildiğim bir doktordu daha sonra diyabet rahatsızlığım için gittim. Daha sonra tekrardan doktor araştırmasında bulundum yine Samet Bey’i buldum. Metabolik cerrahi ameliyatı oldum, çok memnunum. Ameliyattan çıktığım andan itibaren ilaç kullanımını kestik, yaklaşık 1 ay oldu ilaç kullanmıyorum daha yolun başı, her şeyin daha güzel olacağına inanmaktayım.

S.K.

Çok memnun kaldım, hastaya yaklaşımı, konuyla ilgili bilgi vermesi, ilgilenmesi ve hastayı üzmeden sağlıklı bir şekilde yönlendirerek tedavi etmesi. Tedavi sürecim ilk görüşmeye gittim bilgilendirildim. 2. görüşmede endoskopi oldum 3.görüşmede ise ameliyat oldum. Ondan sonra hastanede kaldığım süreçte irtibat halindeydik, daha sonraki rutin kontroller de sorunsuzdu. Aradığımda veya mesaj attığımda da anında ulaşıp cevap alabildim.

A.E.

Mükemmel bir doktor kendisi. Çok iyi ameliyat yapıyor, her gün beni görmeye geliyor. Kalın bağırsaklarım alındı.

A.P.

%100 güvenilecek bir doktor, çok da memnun kaldım. Bir doktor olarak da hastalarını bilgilendirmesinden ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgi ve alakasından memnun kaldım. Genel cerrahi donçenti kendisi, sonrasında hiçbir komplikasyon oluşmadan çok güzel bir süreç geçirdim, herkese tavsiye ederim.

A.V.

Kendisi öncelikle çok ilgili hastalarıyla, güler yüzlü bir şekilde iletişim kuran, işinde de çok iyi bir doktor. Tavsiye üzerine gittim ben, kendisinin yaklaşımından dolayı hastası olmayı tercih ettim. Tüp mide ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi konuşmaları güven verdi, ameliyat sonrası sık sık kontrol ediyorum, bir sıkıntımız olduğunda hemen kendisi ilgileniyor

C.Ö.

Ben 17 yıldır ülseratif kolit hastasıyım, artık kansere çevirmek üzereydi kortizon kullanımından dolayı. Kemik erimesi, katarakt, böbrek ve karaciğer fonksiyonlarında bozukluk başlamıştı. Ondan sonra Samet Bey kalın bağırsağın alınması kararını verdi. 3 aşamada kalın bağırsağı aldı ve şu anda kalın bağırsağım olmadan hayatımı devam ettiriyorum. Kansere çevirmedi, kortizonun yan etkileri ortadan kalktı, hayatımı devam ettiriyorum bir ameliyatım daha var onu da Samet Bey’e olmayı düşünüyorum, ameliyatın adı mide fıtığı ameliyatı.

C.İ.

Çok iyi bir doktor hakikaten, işini çok iyi yapıyor. Çok memnun kaldım. Tüp mide ameliyatı oldum.

C.L.

Biz çok memnunuz, çok iyi bir hoca. Hastalarıyla çok iyi ilgileniyor, çok iyi bir cerrah, Allah ondan razı olsun. Ben ameliyat oldum, yaklaşık 2 ay oldu. En küçük bir sıkıntı dahi duymadım, hem insani olarak hem de hekim olarak kendisini başarılı buldum.

A.N.

Çok araştırdım doktorumu, 2.5 yıl boyunca araştırmalarım oldu. Obezite cerrahi sayfalarına sosyal medyadan araştırmalar yaptım, üye oldum, operasyon geçirmiş arkadaşlardan yorumlar aldım. Hocamızın hastalarından yorumlar aldım, karar kıldım daha sonra ve çok doğru bir karar almışım. Şu anda da ağır sanayide çalışıyorum, 2 ay oldu tüp mide ameliyatı oldum. Hiçbir sıkıntım yok. Ameliyat olduktan 1 ay sonra ağır sanayi işine başladım indir bindir işine başladım. O kadar da sağlıklıyım, ağır işler yapıyorum. Bir sıkıntım yok, yeme içmemde de bir problem yok kilo da veriyorum kan sonuçlarım da mükemmel.

B.D.

Samet beye yıllardır muzdarip olduğum reflü şikayeti ile gittim. Uzun süren ayrıntılı incelemenin ardından ameliyattan fayda göreceğimi belirtip ameliyat etti. Allah razı olsun şu an sayesinde çok rahatım. Başarılarının devamını dilerim

F.Ş.

samet beye yurekten tsk edıyorum.genc yasına ragnen oldukca tecrubelı.ısının ehlı bır hekım. hastasıyla ılgılı . guven verıcı . basarılarının devamını dılıyorum .

Z.A.

Kesinlikle ilgili, guven verici ve isinin ehli. Safra kesesi ameliyatından sonra olusan safra Sızıntısı vakamda hem moral verdi, hem her Adımını kendi takip etti, ilk ameliyatımı o yapmamış Olmasına rağmen.. Her yerde, her ortamda bahsedeceğim.. Cok Başarılı, caliskan ve pozitif bir hekim. Sonsuz teşekkürler !!

S.S.

Samet bey benim endoskpik splenektomi (dalak alınması)ameliyatımı yaptı. Çok zor bir ameliyat olduğunu duymuştum. Ameliyattan sonra aynı gün ayağa kalktım. İlgisi, alakası ve bilgisine minnettarım.

F.N.

Çok ilgili çok başarılı bir doktor. Babamın kalın barsak ameliyatını gerçekleştirdi. Çok iyi durumda şu anda. Devlet hastanesinde böyle çalışkan doktorların olması hayret verici. Kendisine ailecek minnettar kaldık.

M.R.

Samet hocama Ameliyat oldum gastirit by-pass Elhamdulillah çok memnun kaldım Allah razı olsun ondan gerçekten çok iyi bir doktor ve çok iyi bir insan Başarıların devamı dilerim Hocam

H.K.


Yorumunuzu Gönderin!
    WhatsApp chat
    Şimdi Ara!
    Yol Tarifi